Nastawiając naszych klientów wyłącznie na przyjemność i wygodę stworzyliśmy uniwersalny uchwyt na butelkę. W każdej chwili podczas spacerów możemy umieścić w nim butelkę z napojem.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych milusińskich, z myślą o nich zostały zaprojektowane 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa. Posiadają one system pięciu niezależnych mocowań dzięki którym dziecko jeszcze pewniej będzie znajdowało się w odpowiednim miejscu w wózku.

Wszystkie wózki firmy Kunert posiadają amortyzację poprawiającą komfort jazdy naszym pociechom. Prosty mechanizm regulacji pozwala dostosować twardość zawieszenia do terenu po którym aktualnie zamierzamy się poruszać.

.
Wózki posiadające koła skrętne charakteryzują się lekkością prowadzenia oraz łatwością skręcania. Wszyscy spacerujemy po parkach , ulicach czy supermarketach bardzo ważne jest  aby skręcanie wózkiem było łatwe i wygodne. Z myślą o tym zostały zastosowane w naszych wózkach koła skrętne. Ergonomiczna w obsłudze blokada w jaka jest wyposażony mechanizm pozwala również zablokować obracanie przednich kół, a wypinanie kół nigdy nie było tak proste, wystarczy nacisnąć przycisk, aby koła sie wysunęły.
Dzięki innowacyjnym  rozwiązaniom konstruktorskim wózki naszej firmy po złożeniu z powodzeniem zmieszczą się nawet do najmniejszego bagażnika samochodu, czy schowka. Ważnym atutem wózka jest jego wielkość po złożeniu, ma to duże znaczenie kiedy zamierzamy przetransportować gdzieś wózek. Dzięki prostemu mechanizmowi składania czas potrzebny na te czynność został ograniczony  do minimum, gdyż złożenie zajmuje zaledwie kilka sekund.

Do każdego wózka firmy Kunert istnieje możliwość dokupienia parasolki chroniącej przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Oferujemy Państwu możliwość dokupienia parasolki wózka w kolorze i tkaninie odpowiadającej tapicerce wózka. Nasze parasolki posiadają uniwersalne uchwyty pasujące do każdego z produkowanych przez nas modeli wózków. Ważną zaleta parasolki jest elastyczny przegub, dzięki któremu jeszcze dokładniej osłonimy nasze pociechy przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, jakimi są słońce, deszcz czy wiatr.

Foteliki samochodowe z systemem iso - fix przeznaczone dla dzieci od urodzenia do około 1 roku życia (0-13kg) posiadają Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa, zgodnie z normą ECE R44/04. Fotelik przeszedł pozytywnie zlecone próby zderzeniowe o podwyższonych wymaganiach. Posiada jedne z najbezpieczniejszych na świecie 3-punktowe szelki bezpieczeństwa zapinane zamkiem centralnym.

Wszystkie nasze wózki produkowane są w Polsce zgodnie z najsurowszą normą Unii Europejskiej  EN 1888:2012 będącej gwarantem najwyższej jakości, oraz  bezpieczeństwa. Określa ona szczegółowo metody badań oraz warunki i wymagania jakie musi spełniać wózek dziecięcy.


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów tworzymy wózki wykonane z lżejszego materiału jakim jest alluminium. Dzięki temu wózki firmy Kunert są wyraźnie lżejsze i jednocześnie równie wytrzymałe jak wózki z cięższej stali. Mając na względzie ilość kilogramów jakie rodzice muszą przenosić  na swoich rękach pozwoliliśmy im oszczędzić noszenie zbędnych kilogramów. Aluminiowa konstrukcja ma największe znaczenie dla rodziców którzy często przenoszą wózki, tj mieszkających na wyższych kondygnacjach bądź dużo podróżujących z dzieckiem.

- Wózki firmy Kunert wykonane są z materiałów, które zapewniają bardzo wysoka ochrone przed promieniowaniem UV . Światło słoneczne jest potrzebne naszym dzieciom jednak jego nadmiar może szkodzić , dlatego bardzo ważna jest odpowiednia ochrona. Materiały z których wykonane sa elementy tapicerki wózka takie jak budki, daszki czy pokrowce stanowią bardzo wysoka barierę  przed szkodliwym wpływem promieniowania.