VIP

Nowy produkt

Uniwersalny, łatwy do złożenia wózek spacerowo-głęboki dla dziecka od 0 do 3 lat. 

DO WYBORU SZEROKA GAMA KOLORYSTYCZNA TAPICERKI WÓZKA PONAD TO ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ WYBORU KOLORU RAMY WÓZKA, RODZAJU KÓŁ, ORAZ DODATKOWO FOTELIKA SAMOCHODOWEGO ŚCIŚLE WEDŁUG WŁASNYCH UPODOBAŃ.

Więcej szczegółów

648,00 zł brutto

Wielofunkcyjny wózek dziecięcy Vip.


Firma KUNERT to producent artykułów dziecięcych. Istniejemy na rynku już od 15 lat, co daje nam duże doświadczenie w dziedzinie produkcji wózków dziecięcych. Jesteśmy bardzo zaangażowani w tworzenie oryginalnych wzorów i nowoczesnych technologii. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nasze towary sprzedajemy w Polsce jak również poza granicami kraju.

W skład zestawu wchodzi:

 1. RAMA WÓZKA NA AMORTYZOWANYM ZAWIESZENIU (do wyboru koła pompowane i piankowe). – wózek posiada przekładaną rączkę z możliwością regulacji jej wysokości. Hamulce po obu stronach wózka, cichy i prosty mechanizm składania wózka.
 2. Lekkie utwardzone nosidło z budką oraz pokrowcem na zamek .Dopinka do wersji głebokiej wyposażoną w kieszonkę.
 3. SPACERÓWKA SKŁADAJĄCA SIĘ Z BUDKI Z DASZKIEM I POKROWCEM. Spacerówka posiada regulowane oparcie i podnóżek oraz 5 –cio punktowe pasy bezpieczeństwa. Odpinany tylny fartuch oraz okienko w budce dzięki którym możemy zapewnić swobodny przepływ powietrza we wózku.
 4. DUŻA TORBA
 5. KOSZ NA ZAKUPY
 6. FOLIA PRZECIWDESZCZOWA
 7. MOSKITIERA PRZECIW OWADOM
 8. FOTELIK SAMOCHODOWY SKŁADAJĄCY SIĘ Z BUDKI ORAZ POKROWCA. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci do 10 kg, posiada regulowaną rączkę, wkładkę dla niemowlaka oraz funkcję bujaka.

VIP GondolaVIP Przekładana rączkaVIP Spacerówka

Wózek VIP doskonale łączy wygodę z nowoczesnością. Od pierwszych chwil życia dziecka aż do gdy dziecko zaczyna samodzielnie siadać sprawdza się wygodna, lekka gondola z budą i pokrowcem.


Wersja spacerowa służy dziecku w późniejszym okresie życia, kiedy potrafi już samodzielnie siadać. Pomocny jest wtedy regulowany podnóżek, który pozwala dostosować pozycje dziecka do wieku i potrzeb. Barierka, 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa, oraz pas krokowy dodatkowo poprawiają komfort i bezpieczeństwo.

WAGA WÓZKA: 15 kg.


Wymiary :

 • Szerokość: 61 cm
 • Wysokość: 112 cm
 • Długość: 88 cm

W ofercie szeroka gama kolorystyczna.

Wózek Silver posiada certyfikaty bezpieczeństwa i jakości

renomowanych firm !!! 

- TUV NORD POLSKA
- ZETOM Katowice

Produkowane są zgodnie z najnowszymi normami PN-EN 1888:2012.

dZapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

7 inne produkty w tej samej kategorii