search

Fotelik samochodowy Kent

359,00 zł
Brutto
Wybierz kolor fotelika:
  • Szary
  • Czarny
Ilość

Opis


Zdjęcia prezentowane na stronie mają charakter poglądowy. Kolor tapicerki produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu.

Fotelik samochodowy Kent przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 13 kg (grupa 0). Jest zgodny z surową normę ECE R44/04. Może być stosowany na przednim i tylnym siedzeniu pasażera (jeżeli nie są wyposażone w poduszki powietrzne), ale ważne jest, aby zawsze był montowany tyłem do kierunku jazdy.   

Bezpieczny i lekki

Fotelik samochodowy Kent waży tylko 3,5 kg. Jest lekki i poręczny, ale jednocześnie zapewnia dziecku bezpieczeństwo podczas podróży. Zaawansowany system ochrony bocznej zastosowany w foteliku w ogromnym stopniu absorbuje siłę potencjalnego uderzenia.  

Dwie dodatkowe wkładki

Do fotelika Kent dołączone są dwie wkładki. Pierwsza z nich pokrywa całe siedzisko fotelika, a jej miękkie wnętrze zapewnia komfort podróżowania oraz absorbuje nieprzyjemne drgania. Druga to wkładka wypełniająca dla niemowląt. Dopasowuje się ona do dziecka, dzięki czemu chroni przed opadaniem główki i niebezpiecznymi urazami. Warto ją stosować do około 5 miesiąca życia dziecka. Jeżeli wkładka robi się dla malucha za ciasna można usunąć boczne wypełnienie.   

Wygodne i bezpieczne zapinanie pasów

Niemowlę bezpiecznie zapniesz w foteliku za pomocą regulowanych, trzypunktowych pasów. Możesz ustawić też pozycję szelek i dopasować ją do wzrostu dziecka. Ochraniacze na pasach chronią przed oparciami oraz zapewniają jeszcze lepszą stabilizację.    

Wygodny w przenoszeniu

Fotelik samochodowy Kent posiada odpinaną budkę oraz pokrowiec na nóżki co szczególnie przyda się, gdy wyciągasz dziecko z samochodu i używasz fotelika jako nosidełka. Jego przenoszenie ułatwia regulowana rączka.   

Sposób zamontowania fotelika Kent

Fotelik samochodowy Kent zamontujesz na dwa sposoby: za pomocą pasów lub na zaczepy bazy Isofix. 

Czyszczenie fotelika

Wszystkie plastikowe części fotelika Kent można czyścić ciepłą wodą z mydłem. Tapicerkę można prać ręcznie w temperaturze poniżej 30°C. Nie należy suszyć fotelika w suszarce.